Зірка серіалу «Шерлок» Бенедикт Камбербетч і Елізабет Мосс знімуться у новому фільмі

Знамениті актори, які прославилися ролями у серіалах «Шерлок» та «Розповідь служниці» зіграють разом у новому повнометражному фільмі. Над картиною працюватиме оскароносна Джейн Кемпіон.

Про першу співпрацю популярних акторів повідомляє видання Variety.

Читайте також: «Шахрайки»: трейлер і сюжет запальної комедії

36-річна Елізабет Мосс та 42-річний Бенедикт Камбербетч зіграють головні ролі у фільмі «Сила собаки». Основою для сюжету кінокартини служитиме однойменна книга Томаса Севіджа. Варто відзначити, що для Елізабет зйомки у стрічці, яка є екранізацією літературного твору, будуть вже не першими. Американська акторка також грає головну роль у серіалі «Розповідь служанки», сюжет якого взято з однойменного роману.

У центрі подій фільму «Сила собаки» постають двоє братів – Філ, якого зіграє Бенедикт Камбербетч, і Джордж. Хлопці починають ворогувати через ранчо, яке дісталося їм у спадок. Стосунки погіршуються ще більше після того, як один з них вирішив одружитися з вдовою Роуз. Проти його нової обраниці розпочинають боротьбу брат Джордж і його дружина, яку зіграє Елізабет Мосс.

Зйомки фільму стартуватимуть наприкінці 2019 року, але про ймовірну дату прем’єри творці картини поки що замовчують. Однак ніхто з фанатів акторів не має сумнівів, що стрічка стане вибухом у галузі кіноіндустрії, адже у режисерське крісло сіла оскароносна Джейн Кемпіон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *