Зеленський зустрівся з парламентським спікером Латвії

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі спікером Саейму (парламенту) Латвійської Республіки Інарою Мурнієце.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, під час зустрічі Зеленський подякував за активну позицію парламенту Латвії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, за надання допомоги постраждалим на Донбасі, висловив вдячність за принципову позицію Латвії та солідарність з Україною у засудженні рішення щодо повернення до Парламентської асамблеї Ради Європи російської делегації та привітав важливу ініціативу стосовно створення в ПАРЄ постійної групи "Балтік плюс".

Президент України відзначив необхідність розвитку міжпарламентської співпраці двох країн і висловив сподівання на налагодження активного діалогу та ефективних робочих контактів між Саеймом і Верховною Радою.

Зеленський та Мурнієце обговорили координацію дій у рамках "Східного партнерства".

Український голова розповів про реформи, які імплементує Україна. Натомість, латвійські депутати зазначили, що реформи є складними, однак також наголосили, що задоволені динамікою змін, які наближають Україну до європейського простору.

Також Володимир Зеленський оглянув сесійну залу Саейму Латвії та поспілкувався з членами міжпарламентської групи дружби "Латвія – Україна".

Нагадаємо, сьогодні президент України Володимир Зеленський перебуває у Ризі (Латвія) з офіційним візитом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *