Як викриті дані можуть поліпшити якість життя українців – у Києві пройшла тематична виставка

У Києві провели виставку OPEN DATA ART, присвячену відкритим даними. Таким чином митці спробували звернути увагу українців на те, як можна змінити якість життя, ефективно використовуючи інформацію, що є у вільному доступі.

Про це розповіли в Є-data, які є організаторами виставки.

За дослідження сфери відкритих даних в Україні взялись сучасні художники, свої думки з цього приводу вони розмістили на полотні.

Читайте також: У Львові тестують розумну систему паркування

Відкриті дані, вважають організатори, можуть змінити наше життя 

В виставці взяли участь 9 митців: Олексій Сай, Владислав Шерешевський, Євген Лапченко, Валерій Пузирний, Анатолій Варваров, Давид Шарашидзе, D Yana, Юрій Бондаренко та журналістка-розслідувачка Надія Вірна, яка ілюструє свої роботи.

Виставка присвячена відкритим даним 

«Вплив відкритих даних на нас дедалі збільшується, отже нам треба сформувати культуру їхнього використання. На мою думку, мистецтво є одним із дієвих засобів популяризації цієї теми. Адже надихаючись відкритими даними, художники впливають на глядачів», – розповів керівник команди Є-data Олександр Щелоков.

OPEN DATA ART стартувала 6 грудня 

Під час виставки відбулася презентація першого в Україні журналу про відкриті дані MIND LAB, який надає читачам інформацію, щодо всіх питань пов’язаних з відкриттям даних, створенням сервісів, забезпеченням соціального ефекту.

Що таке Є-data? Це група фахівців за різними напрямами, які спеціалізуються на відкритих даних і працюють у форматі проектного менеджменту. Організація створила державний портал e-data.gov.ua; розробила Концепцію Інформаційно-аналітичної системи «Прозорий бюджет»; започаткувала регулярний Національний конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень «Є-Розслідування» тощо.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *