Відвести війська означає зрадити кожного бійця, який загинув, – військовий парамедик

Відведення військ – це тактична поступка проросійським бойовикам і нехтування жертвою тих, хто загинув, воюючи за цілісність України.

Про це в інтерв’ю виданню «Kharkiv Today» заявила військовий парамедик Анастасія Подобайло.

Настя на війні вже два роки. Виконує обов’язки парамедика в підрозділі Добровольчого українського корпусу. На фронт відправилася студенткою-першокурсницею одного з харківських вузів. 

Ініційоване владою розведення військ парамедик оцінює вкрай критично. «Таке рішення особисто для мене означає зрадити кожного бійця, який загинув, захищаючи ті території, з яких буде виведено наших військових», – заявила вона.

«Відведення військ – це, як на мене, поняття з дуже розмитими кордонами і, насправді ж, без жодної конкретики. Радше за все відведенням військ воно буде називатися на словах. Бої ж так і будуть продовжуватися, як і зараз. Просто питання буде полягати в тому, що зможе зробити ворог на тому місці і якнайбільше використати це положення на свою користь. Для мене відведення військ звучить так само, як просто здати території», – пояснила Настя у спілкуванні з журналістами.

Парамедик зазначила, що перебування на фронті якісно відрізняється від життя в умовах деморалізованого і хиткого суспільства. «Які б події не відбувалися в Україні, на фронті завжди без змін. Тут кожна людина знає, заради чого знаходиться і яку роботу має виконувати. У неї немає якихось ілюзій чи відговорок, ефемерних планів на майбутнє чи порожніх дій. Вона має мету і докладає всі можливі зусилля, щоб вона справдилася. Тобто просто бере і робить. У цьому, власне, для мене і є перевага фронту», – зазначила Анастасія.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *