Убиту медсестру 10 бригади, що дислокується в Коломиї, провели в останню путь

Сабіна Галицька загинула 20 лютого. Нині рідні, побратими і небайдужі попрощалися з дівчиною-медиком на Житомирщині.

Похорон  відбувся в селі Бастова Рудня Ємільчинського району Житомирської області. У загиблої дівчини вдома залишилися батьки і брат. 

Нагадаємо, на Донбасі під час обстрілу загинула 23-річна Сабіна Галицька– медик Десятої гірсько-штурмової бригади, яка дислокується у Коломиї. 23-річна медична сестра разом з іншими військовими 20 лютого їхала до села Катеринівка, що поблизу Золотого на Луганщині, аби надати допомогу людям, які там проживають. Броньований автомобіль потрапив у засідку бойовиків і від отриманих поранень Сабіна померла на місці. Ще трьох бійців доправили до шпиталю і нині загрози їх життю немає.

Військові побратими називали Сабіну ангелом і красунею. Бійці згадують, що вона була веселою, життєрадісною, амбітною, мала багато планів та вміла з усіма знайти спільну мову.

Убиту медсестру 10 бригади, що дислокується в Коломиї, провели в останню путьУбиту медсестру 10 бригади, що дислокується в Коломиї, провели в останню путьУбиту медсестру 10 бригади, що дислокується в Коломиї, провели в останню путь

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *