У Страсбурзі починається сесія ПАРЕ: Української делегації не буде

Сьогодні у Страсбурзі починається осіння сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Проте українська делегація не братиме участь через повернення Російської Федерації.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Згідно з повідомленням, делегацію з України в ПАРЕ сформували минулого тижня у Верховній Раді і відразу оголосили, що не братиме участь у сесії на знак протесту проти повернення Росії.

Наразі відомо, що до Страсбурга їдуть кілька членів нової делегації, які були і в попередньому складі, але вони не зможуть брати участь у роботі сесії та комітетів.

Зазначається, що є пропозиції провести термінові дебати на тему "Порушення демократичних прав та придушення мирних акцій протесту в Російській Федерації на фоні виборів до Московської міської ради". Однак остаточно порядок денний затвердять сьогодні.

"Під час засідання Асамблея зосередить увагу на захисті інформаторів, загальних стандартах інститутів омбудсмена та захисті жертв тероризму, а також на збереженні єврейської культурної спадщини. Асамблея також обговорить доповіді про кліматичних біженців та трудову міграцію у Східній Європі, а також про акушерське та гінекологічне насильство", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на осінній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, що розпочинається сьогодні, учасники мають розглянути, окрім іншого, проєкт резолюції щодо становища кримських татар в окупованому Росією Криму. Це буде перше засідання ПАРЄ під головуванням новообраної Президентки – Ліліан Морі Паск'є. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *