У Перемишлянському районі вимагають завершення ремонту автодороги Шопки-Станимир-Ганачівка

У Перемишлянському районі мешканці с.Станимир на зустрічі з керівництвом району підтримали пропозицію сільського голови щодо завершення ремонту дороги С141101 Шопки – Станимир – Ганачівка.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату РДА.

Звітуючи перед громадою с.Станимир та с.Ганачівка, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин зазначив, що упродовж 2015-2018 років на інфраструктурні об’єкти цих населених пунктів використано 2 427,899 тис. грн. Окрім цього, 23000,0 тис. грн використано на ремонт ділянки автодороги Шопки-Станимир-Ганачівка.

Обговорюючи звіт районного керівника та сільського голови, жителі с.Ганачівка відзначали проведену роботу у попередні роки. Зокрема, реконструйовано Народний дім, облаштовано дитячі майданчики, проведено заміну вікон та дверей у школі, реконструйовано водопровідну мережу та облаштовано автобусні зупинки.

Також присутні визначились із пріоритетними об’єктами, які пропонують внести до районного плану розвитку на 2019-2021 роки. Йдеться про реконструкцію вуличного освітлення, завершення ремонту дитячого садочку та проведення ремонту Народного дому.

Мешканці с.Станимир, крім завершення ремонту автодороги С141101 Шопки – Станимир – Ганачівка, запропонували раді регіонального розвитку району внести у план розвитку ремонт даху Народного дому і дитячого садочку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *