У Київраді обіцяють, що борги «Київенерго» не стануть боргами столиці

Київрада не виплачуватиме кошти, які ПАТ «Київенерго» заборгувало перед НАК «Нафтогаз».

Про це на брифінгу в Київській міській раді заявив заступник міського голови Володимир Прокопів, передає корреспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, «Нафтогаз» поставив ультиматум київській владі і погрожує не заключати наступний договір з «Київенерго». 

«Наша позиція чітка – борги ПАТ «Київенерго» не стануть боргами Києва. Звісно, НАК «Нафтогаз» повинен отримати кошти за спожитий газ, але він не може вдаватись до методів шантажу. Ми готові зробити все, щоб був діалог і питання вирішилось», – сказав Прокопів.

Так, загальна сума боргу перед «Нафтогазом» складає 5 млрд гривень. В першу чергу просять частину коштів – 3 млрд гривень.

Як зазначив інший заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, присутні і ризик принципового рішення міськради.

«Якщо «Нафтогаз» не укладе договір з «Київенерго», початок опалювального сезону буде під загрозою», – сказав Пантелеєв та закликав сторони укласти договір до 1 червня.

Як повідомлялося раніше, Київський метрополітен має величезний борг перед приватною компанією, котра наразі належить українсько-російському бізнесмену Павлу Фуксу, добре знайомому зі столичним міським головою Віталієм Кличком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *