Танцівниця турецьких готелів та ведучий: хто допомагатиме нардепам з роботою у Раді

Одна голова добре, а дві – краще. Народні депутати набирають собі помічників. І деякі з них вже встигли осоромитися. Бо серед них виявили візажистів, танцівниць і працівників автосервісу. Тож, хто і кому з парламентарів допомагатиме працювати над законами – читайте далі.

Микола Тищенко та модель

Допомагати екс-ресторатору Миколі Тищенку у Раді буде 22-річна Мар’яна Михолап. До того ж, за трудовим договором і з зарплатою у районі 17 тисяч гривень. А раніше про дівчину у соцмережах писали лише як про модель.

Читайте також: Нардеп від «Слуги народу» Мовчан взяв собі в помічниці молоденьку танцівницю: фото

Утім, це не головне її заняття. Дівчина закінчила університет імені Гетьмана за спеціальністю економічна кібернетика. Раніше шукала роботу репетитора з математики та української мови. Знімалася у фотосесіях для брендів одягу. І брала участь у відборі на конкурс «Міс Україна» у 2017 році.

Танцівниця турецьких готелів та ведучий: хто допомагатиме нардепам з роботою у Раді
Допомагати Миколі Тищенку буде 22-річна Мар’яна Михолап

Юрій Коряченков та дружина

Юрій Коряченков – відомий як «Юзік» з «Кварталу» – вирішив довго не шукати. Допомагати із депутатськими справами йому буде дружина Тетяна. Вона має економічну освіту.

Юрій Кісєль та син помічника президента

Родинними зв’язками скористався і його однопартієць нардеп Юрій Кісєль. Щоправда, не своїми, а першого помічника президента Сергія Шефіра. Його син Микита Шефір тепер буде працювати під куполом. Він був у команді кандидата Володимира Зеленського. Цього року хлопець закінчив факультет міжнародного бізнесу у КІМО. Брав участь у студентській «Лізі сміху».

Марина Нікітіна, чоловік та подруга-візажистка

Мажоритарниця «Слуги народу» із Запорізької області Марина Нікітіна теж вирішила обирати серед родичів. І взяла в помічники свого чоловіка Олександра. За словами самої депутатки, він працював у місцевому штабі Володимира Зеленського. 

Танцівниця турецьких готелів та ведучий: хто допомагатиме нардепам з роботою у Раді
Марина Нікітіна взяла в помічники свого чоловіка Олександра

А от ще одна її асистентка заради нової посади навіть змінила фах. До підписання трудового договору Вікторія Гужва була професійною візажисткою.

Танцівниця турецьких готелів та ведучий: хто допомагатиме нардепам з роботою у Раді
Вікторія Гужва була професійною візажисткою

Олексій Мовчан та танцівниця

А от однопартієць Нікітіної – Олексій Мовчан взагалі взяв на роботу дівчину творчої професії – танцівницю Валерію Гриценко.

Танцівниця турецьких готелів та ведучий: хто допомагатиме нардепам з роботою у Раді
Олексій Мовчан взяв на роботу танцівницю Валерію Гриценко 

Вона працювала у турецьких готелях і на круїзному лайнері. Натомість батько дівчини чиновник – секретар Кременчуцької міськради. Якраз у цьому окрузі й переміг нардеп Мовчан.

Максим Бужанський та спортсмен-дзюдоїст

Та не тільки пошановувачами творчих професій є «Слуги народу». Скандальному нардепу Максим Бужанський допомагати нести ношу депутата буде спортсмен-дзюдоїст Данило Міро. Той вже встиг змінити кілька партій. Був і в «Опозиційному блоці», і у платформі «За життя» та навіть у партії «Наші». 

Шукали помічників нардепи по-різному. Одіозний «слуга народу» Олександр Дубінський вимагав, аби усі вони були модельної зовнішності та вище за 175 сантиметрів. Інші ж підходили більш професійно – за оголошеннями в інтернеті або через рекомендації.

Я зробив відкритий конкурс на цю посаду. У мене була посада комунікатора прес-секретаря і юриста-законотворця,
– сказав народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура.

Усього ж нардепи можуть взяти до 31 помічника. Коштів на оплату їхньої роботи держава кожному депутату видає по 50 тисяч щомісяця. Їх можуть витратити на власний розсуд – платити або і взагалі не брати собі жодного асистента.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *