Суд відхилив апеляцію НБУ на користь Коломойського і Боголюбова

Шостий апеляційний адмінсуд Києва 13 травня відхилив апеляцію Нацбанку на рішення Окружного адмінсуду, за яким задовольнили позов екс-акціонера «ПриватБанку» кіпрської компанії Triantal Investments Ltd.

Про це інформує прес-служба регулятора.

У Нацбанку заявили, що вони не погоджуються з таким рішенням і будуть подавати касаційну скаргу на рішення суддів, якими скасовано розпорядження НБУ про проведення інспекційної перевірки у ПриватБанку напередодні його виведення з ринку.

«У разі виявлення суттєвого погіршення фінансового стану банку Національний банк має підстави для проведення відповідної перевірки», – наголосив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов бізнесмена Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації «ПриватБанку».

Водночас активісти заявили, що всі троє суддів Окружного адмінсуду Києва, які 18 квітня визнали незаконним рішення про націоналізацію «ПриватБанку» Ігоря Коломойського, є недоброчесними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *