США погрожують Великобританії припиненням співпраці в галузі розвідки, – Яковина

Днями стало відомо, що Сполучені штати Америки погрожують Великобританії припиненням співпраці в галузі розвідки. Це майже неможлива ситуація. Тому виникає питання, через що взагалі міг виникнути цей конфлікт? Відповідь дивовижна – найвірніші союзники посварилися через найпотужнішого свого опонента – Китай.

Про це у своєму відеоблозі «Безумный мир» розповів політичний оглядач Іван Яковина.

Читайте також: Посол США пригрозив санкціями за «Північний потік-2»

Яковина нагадав про систему бездротової передачі даних нового покоління – 5G. «Весь комплекс обладнання для цієї мережі зараз роблять тільки китайські компанії, тому багато хто підозрює, що Китай будує глобальну мережу 5G, яку буде сам контролювати», – сказав він.

Раніше Вашингтон погрожував проблемами Чехії і Польщі, які спокусилися китайським обладнанням. А зараз ось черга дійшла до Великобританії. У британській пресі з’явилися витоку, що уряд таємно збирається закупити китайські станції для 5G, тому американці прийшли в лють. На думку США, британці готові продати співробітництво в рамках спільної шпигунської системи за 5G,
– заявив Яковина.

Політичний оглядач вважає, що американцям і їхнім союзникам треба терміново придумати і створити якусь розумну і недорогу альтернативу китайському 5G.

«Інакше – їх чекають два варіанти. Перший – це відставання в економічному розвитку. Вони, умовно кажучи, залишаться на своїх патріотичних «конях», хоча весь світ вже буде їздити на китайських «автомобілях». Другий варіант – це перехід частини союзників на китайську систему, що спровокує розвал шпигунської системи і, може бути, НАТО», – відповів Яковина.

І додав, що обидва варіанти – вкрай неприємні і загрожують втратою американського лідерства в світі. 

Відео повного випуску відеоблогу «Безумный мир» з Іваном Яковиною за 3 травня 2019 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *