Сотни убийц, насильников и воров в Украине вышли на свободу. «Закон Савченко» в действии (видео)

День в СІЗО — за два в тюрмі. Минуло кілька тижнів з моменту, коли набув чинності так званий "закон Савченко", який сотням злочинців чи не вдвічі зменшив термін тюремного ув’язнення.

І перші сотні в’язнів вже опинились на волі. Скільки ще з них вийдуть з-за гратів та чим це загрожує звичайним громадянам?

Близько шести тисяч злочинців відбувають покарання в тюрмах Харківської області. Більше половини з них опиняться на волі раніше визначеного судом строку. "Закон Савченко" в дії. 

Ольга Кузнецова начальник прес-служби Управління пенітенціарної служби в Харківській області

По состоянию на восемнадцатое марта по формальным признакам под действие закона в исправительных учреждениях Харьковской области подпадают три тысячи восемьсот человек. От дальнейшего отбывания наказания уже освобождены шестьсот шестьдесят семь человек. И сокращен срок наказания трем тысячам ста семьдесят одному человеку. 

Шістсот шістдесят сім злочинців. Більше шістдесяти з них — вбивці, близько ста — розбійники, близько сімдесяти — грабіжники. Вони вийдуть з тюрми і виправляться — ось чим керувались парламентарі, ухвалюючи скандальний законопроект. А мотивований такий закон тим, що умови утримання у слідчих ізоляторах важчі, аніж, власне в тюрмах і колоніях.

Олег Михайлов адвокат

Государство признает таким законом, что условия содержания перед вынесением приговора являются нечеловеческими. Человек, находясь в таких условиях, получает только преступный опыт, еще больше озлобляется против государства, он выходит преступником с большим опытом и более озлобленным. 

Та замість того зробити умови утримання в СІЗО прийнятними, владники просто підсолоджують засудженим гірку пігулку, зменшуючи строк, і визнаючи, таким чином, свою неспроможність у боротьбі зі сталою системою. Та й ті цілі, які переслідували владники, схвалюючи "закон Савченко", як то звільнити слідчі ізолятори від величезної кількості затриманих, навряд чи будуть реалізовані, впевнені експерти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *