Скасування потягів до РФ: у Мінінфраструктури прокоментували заяву Омеляна

Екс-заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер прокоментував заяву міністра інфраструктури Володимира Омеляна про можливе припинення залізничного сполучення з Росією.

У питанні щодо припинення залізничного сполучення з РФ є дві складові – економічна і політична, зазначив екс-заступник міністра інфраструктури в ефірі одного з телеканалів.

"Якщо відміна поїздів відбудеться, це буде мати негативний вплив і на економіку "Укрзалізниці", і на економіку країни. Є також політичний аспект, який при мінімальній економічній складовій є більш глобальним. Швидше за все, це пов’язано з передвиборною ситуацією і з бажанням Мінінфраструктури відвернути увагу від колосальних проблем, які поглиблюються, на якісь менш важливі моменти", – повідомив Шульмейстер.

За його словами, "Укрзалізниця" втратить дохід у разі відміни потягів до Росії. Екс-заступник міністра інфраструктури додав, що у випадку прийняття відповідного рішення Мінінфраструктури потік пасажирів буде перерозподілений між іншими видами транспорту.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна збирається припинити залізничне сполучення з Росією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *