Підконтрольний «Народному фронту» комітет хоче закрити журналістам доступ у кулуари Ради

Комітет Верховної Ради з питань регламенту і організації роботи парламенту запропонував закрити доступ у кулуари парламенту для журналістів.

Як передає кореспондент інтернет-видання UA1, відповідні рекомендації комітет на чолі з депутатом від «Народного фронту» Павлом Пинзеником прийняв у понеділок, 9 липня.

Комітет, зокрема, хоче зробити для журналістів прес-центр на третьому поверсі кулуарів. На перший і другий поверхи будуть пускати лише нардепів, а також представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, іноземних громадян та громадян України за службовими посвідченнями, тимчасовими і гостьовими квитками.

У разі впровадження цієї ініціативи роботу преси буде обмежено, адже на другому поверсі знаходиться вхід до пленарної зали, тому там зазвичай журналісти спілкуються з депутатами. На третьому ж поверсі розташована прес-ложа.

Слід зазначити, у 2013 році правляча на той момент «Партія регіонів» пропонувала посадити журналістів у парламенті за скло, відгородивши ложу преси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *