Основне завдання РФ – дискредитувати виборчий процес в Україні, – Курносова

Фракція ЛДПР, аби догодити Путіну, внесла в Держдуму законопроект про невизнання виборів в Україні. Ймовірно, саме російські боти в соцмережах намагаються розколоти суспільство.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявила російський політик в еміграції Ольга Курносова.

«Росія намагається втручатися у вибори. Ми це постійно бачимо. Фракція ЛДПР, аби догодити Путіну, внесла в Держдуму законопроект про невизнання виборів в Україні», – каже Ольга Курносова.

Основне завдання РФ на цих виборах не просунути свого кандидата, а дискредитувати виборчий процес, посварити всіх, внести розкол в суспільство, переконана політик.

«Високий градус дискусії триває не поміж кандидатами, а їх прихильниками. Мені іноді хочеться перевірити ІР-адреси тих, хто пише найбільш брудні коментарі. Раптом користувачі із РФ. Адже саме так вони діяли на виборах США. Просто «стравлювали» всіх, влаштовуючи балаган», – пригадує Ольга Курносова.

Кремль хоче дестабілізувати ситуацію в Україні, аби ніхто не вірив у чесний підрахунок голосів, упевнена російський політик в еміграції.

«Нові санкції проти РФ ще розглядаються… Маю надію, що їх посилять. Чому так довго затягують процес? Можливо, просто не хочеться ухвалювати. І так вже застосовано багато санкцій, все одно нічого не допомагає», – говорить Ольга Курносова.

Поруч з цим, політик звертає увагу на заборони, які доволі добре доходять і б’ють по Росії, каже експерт.

«Нещодавно розглядали питання Бориса Нємцова. Були конкретні санкції проти Рамзана Кадирова. Хотіли перевірити його рахунки. Тут же ми побачили його відповідь. Кадиров заявив, що вбивав, рахунків в Саудівській Аравії та Еміратах – не має. Заборони діють, якщо їх застосовують проти конкретних людей, сімей, рахунків та нерухомості», – пояснює політик.

Нагадаємо, голова Чечні Рамзан Кадиров пригрозив нардепу Бориславу Березі.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *