Обрано країну 2018 року за версією журналу The Economist

Англійський журнал The Economist щороку складає рейтинг країн із найбільшим прогресом у розвитку демократії, у 2018 році першою у цьому списку стала Вірменія.

Про це повідомило видання The Economist.

Читайте також: Думки місцевих мешканців про вибори у Вірменії: чи переможуть прихильники Росії

При формуванні рейтингу журналісти найбільше звертали увагу на те, як країни вдосконалювалися впродовж року.

 Країною року стане не найвпливовіша чи найбагатша нація, ані країна з найсмачнішою їжею (пробач, Японіє). Цьогорічна премія відзначає прогрес,
– наголосили в The Economist.

Редакція відзначила демократичні перетворення у Вірменії, які вдалося здійснити без жертв. Проте наголосила, що ще не вирішено неприємний територіальний конфлікт з Азербайджаном, який може спалахнути знову.

У The Economist зазначили, що успішна робота впродовж одного року не є гарантією майбутнього успіху й навели приклад торішнього переможця – Франції, яку нещодавно сколихнула хвиля протестів, та переможця 2015 року М’янми, яка зараз «переживає кривавий регрес».

Протести у Франції
Протести у Франції

До трійки лідерів увійшли також Малайзія, у якій на виборах до парламенту віддали більшість опозиційній силі та Ефіопія, прем’єр-міністром якої став демократичний політик та реформатор Абія Ахмед.

Нагадаємо, 9 грудня у Вірменії відбулись дострокові парламентські вибори. Перемогу вирвав політичний блок Ніколи Пашиняна «Наш крок».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *