Мангер заплатив за вбивство Гандзюк базою відпочинку, – прокуратура

Прокуратура стверджує, що голова Херсонської облради Владислав Мангер заплатив за вбивство Катерини Ганзюк, зокрема, базою відпочинку, яку здає в оренду його юрист.

Про це під час засідання суду у четвер повідомили представники обвинувачення, передає Українська правда. Йдеться про базу відпочинку у місті Лазурному.

Раніше журналісти повідомляли, що юрист Андрій Мурашкін здав її підозрюваному Олексію “Москалу” Левіну, який переховується за кордоном. Договір був підписаний за тиждень до нападу на активістку. “Встановлено, що Мангер надав вказівку Мурашкіну передати базу відпочинку Левіну як частину оплати за організацію вбивства Гандзюк”, – заявила прокурор.

Вона зазначила, що базу відпочинку, “яка складається із готелю та 57 номерів, власним пляжем, та доба проживання в якому сягає більш ніж 2 тисяч гривень”, передали Левіну за “символічну вартість у розмірі 500 гривень на місяць договірним строком на 7 років”.

Сам Мурашкін, який також захищає Мангера у суді, назвав звинувачення брехнею. За словами юриста, комплекс передали його фірмі для управління через те, що нині через базу відпочинку тривають суди та конфлікти між колишніми та нинішніми власниками. Мурашкін запевняє, що перед відпусткою вирішив “захистити майно” від “атак” і “захоплень”. “Я вирішив його захистити саме таким чином, а саме передати його в оренду”, – зазначив юрист. За його словами, база фактично так і не була передана Левіну.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *