Львівська міськрада просить Міносвіти зробити християнську етику обов’язковим предметом

Депутати Львівської міської ради звернулися до Міністерства освіти і науки (МОН) з проханням зробити християнську етику обов’язковим предметом у всіх навчальних закладах та запровадити низку спецкурсів релігійного спрямування у закладах вищої освіти.

За відповідне звернення на засіданні міськради проголосували 36 з 64 депутатів міськради, повідомляє Zaxid.net.

Ініціював звернення представник фракції ВО «Свобода» Тарас Гупало.

Зокрема, депутати міськради просять Міносвіти відновити обов’язкове викладання предмету «Релігієзнавство» та запровадити у всіх навчальних закладах як обов’язковий предмет християнську етику, яка сьогодні вивчається факультативно.

Викладання дисциплін, особливо природничого спрямування, має сприяти формуванню християнського світогляду, переконані львівські депутати. Для більшої певності пропонується також запровадити у всіх навчальних закладах усіх рівнів акредитації спецкурси: «Християнська філософія», «Християнська психологія та педагогіка», «Християнська соціологія».

У зверненні Львівської міськради до Міносвіти вказано, що такі заходи необхідно вжити «для подолання духовного вакууму».

 

Нагадуємо, в Україні церква офіційно відділена від держави, а Конституція гарантує право на свободу віросповідання.

Як повідомлялося раніше, новим порядком зарахування дітей у перші класи від МОН передбачено введення «шкільної прописки».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *