Луценко був першим автором закону про незаконне збагачення, а потім назвав його «мертвим»

Конституційний суд України фактично виправдав усіх підозрюваних у незаконному збагаченні чиновників тим, що скасував кримінальну статтю про незаконне збагачення.

Таку думку у своєму відеоблозі «Право на гідність» висловив політичний та громадський діяч Віталій Шабунін.

Читайте також: Україна не отримає допомогу Заходу через скасування статті про незаконне збагачення, – Лещенко

За його словами, генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що стаття про незаконне збагачення була свідомо погано виписана, тому не сильно її й шкода.

Проект закону про незаконне збагачення

«Рішення КСУ не є великою несподіванкою. Юристи називають такі статті «мертвими», тобто тими, які не можна застосувати на практиці…Норми погано прописаного закону не діяли», – заявляв Луценко.

Юрій Луценко є головним автором цієї норми, норми, яку він же так яскраво критикує. Той Генпрокурор, який сьогодні називає власну ж статтю «мертвою», чотири роки тому з трибуни ВРУ співав про цю ж норму таке, цитую: «Цей закон є одним із ключових для виконання вимог Майдану по реальній боротьбі з корупцією. Він розроблений в річищі західного, європейського підходу: про те, що головне не тільки покарати корупціонера, але і конфіскувати награбоване ним майно, – заявив Шабунін.

«Круто, красень в повітрі перевзувається, правда? Я в котре наголошу, що в цієї корумпованої політичної еліти не має ні переконань, ні принципів. Лише бажання вкрасти та страх сісти. Ці дві сили визначають всі їхні дії. Скоріше б вибори, сил вже немає терпіти цих персонажів», – підсумував автор блогу.

Відео повного відеоблогу Віталія Шабуніна «Право на гідність» за 3 березня 2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *