Лікарі прогнозують сильне погіршення здоров’я Сенцова до 30-го дня голодування

Лікарі, які спостерігають за станом здоров’я українського політв’язня в Росії Олега Сенцова, очікують до 30-го дня його голодування негативної реакції від організму, яка вимагатиме їхнього втручання.

Про це за підсумками відвідування Сенцова в колонії в російському місті Лабитнангі заявив 4 червня його адвокат Дмитро Дінзе, повідомляє Радіо Свобода.

«Коли таке станеться, його зондуватимуть, заливатимуть поживну суміш в ніс. Однак, якщо він не перестане і після цього відмовлятися від їжі, то кінець буде фатальним. Це не була погроза, лікар просто попередив Олега», – зазначив Дінз.

За словами адвоката, в цілому Сенцов виглядає нормально.

«Виглядає він у цілому нормально, за ним стежать лікарі. Робили ультразвукове дослідження, оглядали. Внутрішні органи в нормі, перебуває в задовільній формі», – описав захисник нинішній стан українця.

Нагадаємо, раніше матері ув’язнених у Росії політв’язнів, режисера з анексованого Криму Олега Сенцова і кримчанина Олександра Кольченка, вперше зустрілися і звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням про якнайшвидше сприяння у звільненні синів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *