КНДР випустила кілька неопізнаних снарядів

Північна Корея запустила щонайменше дві балістичні ракети малого радіусу дії зі свого східного узбережжя. Це вже вдруге менше ніж за тиждень КНДР проводить таке випробування зброї.

Південнокорейська інформаційна агенція Yonhap з посиланням на Об’єднаний комітет начальників штабів збройних сил Південної Кореї повідомляє, що було здійснено запуск кількох невпізнаних снарядів. Запуск відбувся на східному узбережжі країни, а саме на півострові Ходо, що у північнокорейській провінції Південна провінція Хамгьон. Чи був присутнім під час запуску очільник Північної Кореї Кім Чен Ин, інформації немає.

Зверніть увагу! Результати історичної зустрічі: Трамп та Кім Чен Ин відновлять ядерні переговори

Військові переконують, що ракети пролетіли близько 250 кілометрів на максимальній висоті 30 кілометрів. У момент пуску військові сили Південної Кореї та США намагалися зібрати більше деталей. Міністр оборони Південної Кореї Чжон Кен Ду, зі свого боку, заявив, що ракети, запущені Північною Кореєю, пролетіли 240-330 кілометрів. 

Як наголосили в Об’єднаному комітеті начальників штабів збройних сил Південної Кореї, вони відстежують ситуацію на предмет нових запусків і підтримують стан готовності у військах. Також про запуск ракет знають у США, але вони наразі лише слідкують за ситуацією.

Цілком імовірно, що так КНДР відповіла на заплановані військові навчання США та Південної Кореї та, можливо, намагається посилити тиск на Сполучені Штати, передає AP.

Цікаво! З’явились тривожні фотодокази підготовки КНДР до запуску нової ракети

Південна Корея знову запустила ракети: дивіться відео 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *