Кличка допитали у ДБР: у межах якої кримінальної справи це сталося

Державне бюро розслідування допитало мера Києва Віталія Кличка. Відбулося це у межах кримінальної справи щодо договору оренди земельної ділянки.

Як розповіли у ДБР, допитали Кличка 31 липня. Допит київського міського голови відбувся межах кримінального провадження.

Важливо! Кличка можуть звільнити з посади глави КМДА: як змінився Київ за 5 років його правління

Порушили цю справу через можливі незаконні дії під час укладення договору оренди земельної ділянки у Києві. Згодом цю ділянку мали використати для будівництва та подальшої експлуатації житлового будинку.

Зауважимо, що Кличка за цією справою викликали у ДБР ще на 26 липня, однак тоді ані сам київський міський голова, на жоден з його представників не з’явилися. Відтак, Бюро направило чиновнику повістку на ще один допит.

Раніше ДБР відкрило кримінальне провадження через спробу службової особи КМДА за попередньою змовою з народним депутатом України та службовими особами приватного сектору господарювання вчинити дії, спрямовані на заволодіння майном територіальної громади міста Києва.

Водночас заступник голови депутатської групи «Відродження», давній і близький соратник екс-заступника очільника Андрія Портнова Януковича Андрія Портнова Валерій Писаренко повідомляв, що у ДБР за його заявою відкрили справу щодо так званого «мосту Кличка» (так називають нещодавно відкритий велопішохідний міст, що з’єднує у Києві Володимирську гірку та Хрещатий парк).

Зверніть увагу! «Міст Кличка» втомився надзвичайно швидко – тріснуло ще одне скло: відео

За словами парламентаря, справи за його заявою, яку внесли у Єдиний реєстр досудових розслідувань, за різними епізодами розслідують також МВС, НАБУ та Прокуратура Києва. Також він окремо звернувся до правоохоронців, аби ті заборонили експлуатацію мосту до його експертизи. Крім того, політик вважає, що міст ще недобудували та досі не ввели в експлуатацію. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *