Гриценко про об’єднання із Садовим: Ми в контакті, між нами немає конфліктності

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко заявив, що розмови з мером Львова Андрієм Садовим щодо об’єднання на президентських виборах тривають.

Відповідну заяву політик зробив в ефірі телеканалу ZIK.

«Їдучі до вас, у мене була розмова з Андрієм Івановичем. Націлена на майбутнє і виходячи з нинішньої ситуації. Ми думали, як нам зробити так, щоб був переможний варіант. І на президентських, і на парламентських, і на місцевих виборах. Тобто ми в контакті. Між нами немає конфліктності. За час кампанії я не сказав жодного поганого слова про Андрія Садового. Я не можу сказати, що впевнений, бо це не лише від мене залежить, але я зроблю все для того, щоби формат був переможний ще на цих виборах. Щоб не було так, що понадкушували і залишили все те, що є», – сказав Гриценко.Він додав, що готовий зняти свою кандидатуру на користь Андрія Садового, якщо на кінець лютого в нього буде більше шансів перемогти. Гриценко наголосив, що в цьому важливому питанні для країни він не буде «лежачим поліцейським».

«Я відкидаю будь-які амбіції та підтримую. А якщо буде навпаки, я йому сказав, що давайте і навпаки так. Тоді це буде чесно», – додав політик.

Нагадаємо, Гриценко заявив, що президент Порошенко дав вказівку виділити 2 млрд гривень на підкуп виборців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *