Геращенко: Російських спостерігачів на виборах в Україні не буде

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила про неприпустимість присутності російських спостерігачів президентських і парламентських виборах в Україні.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За словами Геращенко, кожна країна керується виключно своїми національними інтересами, вирішуючи, кого пускати, а кого ні на свою територію.

«Росіяни не можуть спостерігати за українськими виборами доти, доки РФ не віддасть нам Крим і Донбас, не звільнить наших заручників і військовополонених, не забере свою зброю і техніку і не піде геть», – наголосила перший віце-спікер.

Водночас вона висловила стурбованість з приводу того, що в офіційному звіті Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ з моніторингу президентських та думських виборів у РФ немає ані слова про фальсифікації в Криму, коли окупанти проводять псевдовибори на анексованій території.

Як відомо, попри заборону участі російських спостерігачів в українських виборах, 13 лютого РФ заявила, що відправить своїх спостерігачів у складі ОБСЄ для моніторингу президентських виборів в Україні безпосередньо у день голосування 31 березня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *