Дружина забороняє Джорджу Клуні бачитися з дітьми

Після сварки з чоловіком Амаль Клуні переїхала від чоловіка в Італію разом з дітьми. Дружина актора ізолювала його від дітей, що ще більше підігріло чутки про швидке розлучення зоряної пари.

Про це повідомляє Voiceshowbiz.

Дружина забороняє Джорджу Клуні бачитися з дітьми

Фото Voiceshowbiz

57-річний Джордж Клуні з великою часткою ймовірності може повторити долю свого колеги по цеху Бреда Пітта, залишившись без дружини та улюблених дітей. Після народження близнюків шлюб зірки Голлівуду тріщить по швах. Його дружина, 40-річна Амаль Клуні, не змогла змиритися з розгульним способом життя зіркового чоловіка – два тижні тому вона забрала дітей і переїхала у свій приватний будинок на Сардинії.

Друзі пари зізнаються, що актор перебуває у вкрай пригніченому стані і благає свою дружину про зустріч, але не може потрапити до неї в будинок. За інформацією видання Radar Online, Клуні не бачив сина Олександра і дочку Еллу вже більше півроку. Ситуацію погіршує той факт, що Амаль – професійний юрист. В оточенні пари впевнені, що вона повністю віддає звіт у своїх діях і, швидше за все, готується до розлучення.

Дружина забороняє Джорджу Клуні бачитися з дітьми

Фото Voiceshowbiz

Сварки в зоряному сімействі почалися відразу ж після появи на світ довгоочікуваних близнят. Для зрілого подружжя це перші діти, які стали справжнім подарунком в їхньому шлюбі. Але, ймовірно, Джордж Клуні не зміг побороти свої холостяцькі звички на прохання дружини.

З чуток, конфлікт між чоловіком і дружиною почався після того як актор потрапив в аварію, катаючись на мотоциклі. Тоді Клуні ледь не загинув, чим дуже налякав дружину, яка буквально наказала йому відмовитися від улюбленого хобі. Ось тільки покірний чоловік на цей раз вирішив висловити протест.

Дружина забороняє Джорджу Клуні бачитися з дітьми

Фото Voiceshowbiz

З тих пір подружжя рідко з’являється разом на світських заходах. Днями Амаль була помічена в одному з нічних клубів, де веселилася до ранку в компанії Сінді Кроуфорд. До слова, якщо жінка і справді налаштована на розлучення, то незабаром вона буде претендувати на 520 мільйонів доларів.

Нагадаємо: Свого часу Джордж Клуні був у відносинах з Рене Зеллвегер, Крістою Аллі та іншими голлівудськими зірками. Що стосується Амаль, то для неї шлюб з Клуні став першим.

До того, як зустріти майбутнього чоловіка, вона займалася кар’єрою. Свого часу Амаль Аламуддін була визнана найпривабливішим та стильним адвокатом на планеті – на думку багатьох, вона володіє модельною зовнішністю і бездоганним смаком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *