Блогер порівняв паркани навколо маєтків українських чиновників з проектом «Стіна»

Популярний блогер Денис Казанський порівняв паркани навколо маєтків українських політиків і проект «Стіна».

Про це він написав у своєму блозі.

Облаштування українсько-російського кордону провалилося, на думку блогера, через те, що його довірили реалізовувати не тим людям.

«В Україні є фахівці з будівництва парканів, і знайти їх досить легко. Потрібно тільки проїхатися по Конча-Заспі, Бучі, Козину та іншим елітним селищам, де селяться українські чиновники. На місці ви зможете легко переконатися, що в Україні існує чимало професіоналів, які можуть легко реалізувати проект «Стіна», – підкреслив Казанський.

Для прикладу блогер навів паркан у Бучі навколо ділянки комуніста Ігоря Калетника, який втік з України після Майдану.

«Порівняйте цю споруду з тієї жалюгідної огорожею, яка зводиться на кордоні з Росією. Ну що це таке? Пора терміново викликати Калетника в Україну і довіряти будівництво «Стіни» справжньому професіоналу», – зазначив Казанський.

Також він опублікував фото забору висотою з триповерховий будинок, який звів народний депутат від «Партії регіонів» Віктор Бондик навколо своєї ділянки.

«Ось це справжній проект «Стіна». Таку «стіну» жоден окупант не перелізе. Незрозуміло, чому такий фахівець з будівництва стін пропадає? Цікаво, якщо скласти сукупну довжину чиновницьких парканів під Києвом, скільки кілометрів кордону вийде закрити?», – прокоментував фото Казанський.

Нагадаємо, екс-заступник глави Держприкордонслужби Павло Шишолін заявив, що «Стіна» Яценюка, навряд чи здатна стримати агресію Росії у разі широкомасштабного вторгнення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *