КУРСИВ Новости Зеленський та Порошенко поспілкувались після оголошення результатів екзит-полів: подробиці

Зеленський та Порошенко поспілкувались після оголошення результатів екзит-полів: подробиці

Кандидат в президенти  Володимир Зеленський, про ймовірну перемогу якого на виборах президента України дають підстави говорити результати екзит-полів, заявив, що він вже мав розмову з діючим президентом України Петром Порошенком.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву він зробив на брифінгу у своєму виборчому штабі.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: ОНЛАЙН І ВСІ ПОДРОБИЦІ ДРУГОГО ТУРУ

За словами Зеленського,  діючий глава держави Петро Порошенко у телефонному дзвінку привітав його з перемогою і запевнив в готовності надавати повсюдну допомогу.

“Я дуже вдячний президенту України Петру Олексійовичу Порошенку – тільки що він привітав мене з перемогою. Я йому вдячний – він сказав, що я можу розраховувати на його допомогу в будь-який час. Він визнав перемогу мою і моєї команди”, – заявив  Зеленський.

Нагадаємо, кандидат у президенти України Володимир Зеленський виступив із першою заявою після оголошення перших результатів екзит-полів, згідно з якими він переміг у другому турі президентських виборів.

Додамо, що чинний президент України Петро Порошенко виступив із заявою після оприлюднення даних екзит-полів на виборах президента України, і заявив, що залишається в політиці.

Додамо, що  Центральна виборча комісія назве переможця президентських виборів в Україні не пізніше 1 травня 2019 року. Офіційні результати виборів президента України будуть опубліковані 4 травня в виданнях «Голос України» і «Урядовий кур’єр». До 3 червня має відбутися інавгурація вже нового президента України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.