КУРСИВ Новости Верховний суд підтвердив неплатоспроможність банку «Хрещатик»

Верховний суд підтвердив неплатоспроможність банку «Хрещатик»

Верховний суд підтримав позицію Національного банку України та підтвердив правильність визнання банку «Хрещатик» неплатоспроможним. Справу про законність його виведення з ринку відправили на повторний розгляд.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Там зазначають, що Верховний суд підтримав НБУ лише частково після того, як суди трьох інстанцій ставали на сторону колишніх клієнтів банку «Хрещатик».

«Суди трьох інстанцій задовольнили цей позов. Одним із аргументів для прийняття цих судових рішень стало те, що банк перебував у категорії проблемних лише один день. Проте суди проігнорували той факт, що банк було виведено з ринку на підставі пункту 2 частини першої статті 76 Закону про банки (через порушення нормативів), який застосовується незалежно від факту перебування банку в категорії проблемних», — повідомляють у Нацбанку.

Нацбанк визнав банк «Хрещатик» неплатоспроможним 5 квітня 2016 року, а вже менше чим за два місяці — 2 червня 2016 року — за пропозицією Фонду гарантування вкладів регулятор прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.

Раніше ми писали, що ПриватБанк позивається проти Коломойського до суду США.

загрузка…