КУРСИВ Новости У Порошенка незадоволені судом над його Липецькою фабрикою Roshen

У Порошенка незадоволені судом над його Липецькою фабрикою Roshen

Корпорація Roshen заявила про саботаж розгляду скарг Басманним судом Москви, поданих в інтересах Липецької кондитерської фабрики «Рошен».

Про це, посилаючись на прес-службу компанії, повідомляють «Українські Новини» – «27 березня адвокат Липецької кондфабрики Ірина Бірюкова на адресу Басманного районного суду Москви подала скаргу про визнання незаконними рішень Слідчого комітету Росії про чергове продовження терміну попереднього слідства у кримінальній справі проти компанії. Однак до поточного моменту повідомлення про призначення судового засідання на адресу адвоката не надійшло».

При цьому наголошується: така ж ситуація повторилася й з аналогічною скаргою, поданою в липні 2017 року, що, надумку представника компанії, свідчить про саботування судом розгляду поданих скарг – «Судове засідання до сьогодні не призначено. За однією зі скарг такий термін минув у квітні, за іншою – у липні. Очевидно, що обидва терміни пропущені. Причини відхилення від правосуддя незрозумілі».

Крім того, зауважується, 2 вересня Бірюкова подала скаргу на бездіяльність Басманного райсуду на адресу голови Мосміськсуду, «а 14 вересня ця скарга спрямована тому ж голові суду» – «Подібні дії суду істотно ускладнюють доступ компанії до правосуддя: немає ухвали суду – немає можливості її оскарження».

Як повідомлялося раніше, хлопчикові з ДЦП на інвалідному візку, Єгору Панасюку, відмовили в екскурсії на завод Roshen.