КУРСИВ Новости У Кремлі заявили, що не відповідають за сюжети на своїх телеканалах

У Кремлі заявили, що не відповідають за сюжети на своїх телеканалах

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков заявив, що Кремль не несе відповідальності за сюжети, показані на російських телеканалах, зокрема на державних.

Про це інформує Інтерфакс-Росія.

Напередодні російський пропагандист Дмитро Кисельов в ефірі «Россия-1» показав графіку, на якій Пентагон, заміська резиденція президента США  Кемп-Девіда, Об’єднаний комітет начальників штабів у Форт Рітчі тощо показали як мішеней, що мають стратегічне значення.

Відтак у понеділок Пєскова запитали, чи мав Кремль на увазі саме це, коли пропонував оцінити дальність і час польоту російських ракет.

«Ми ніколи не втручаємося і не можемо втручатися у редакційну політику наших телеканалів, навіть державних. Тому у цьому випадку питання треба адресувати безпосередньо на телеканали», – відповів Пєсков.

Водночас Пєсков нагадав, що, у разі загрози розміщення на кордонах РФ американських ракет, будуть змушені «поступити дзеркально» і націлити ракети не тільки на пускові установки, але й на ті території, де знаходяться центри прийняття рішень.

Нагадаємо, у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) планують змінити режим санкції проти Росії, щоб повернути її делегацію.