КУРСИВ Новости У Дніпрі помічник священика скоїв вбивство на очах у дітей

У Дніпрі помічник священика скоїв вбивство на очах у дітей

У Дніпрі чоловік, який служить в церкві, вбив таксу сусідів. Господиня собаки підозрює, що чоловік вистрілив із вогнепальної зброї.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє господиня вбитої тварини в Facebook.

Жінка розповіла, що такса в момент стрілянини перебувала у своєму дворі, тобто той, що стріляв не захищався, а цілеспрямовано хотів завдати їй шкоди.

“Ми попрощалися з нашої Лаки. Маленька міні-такса була застрелена сусідом у нашому дворі, який охороняла (двір огороджений). Маленька кімнатна собачка, наша улюблениця померла від кулі недочеловека”, – пише господиня.

Господиня собаки пише, що чоловік стріляв на очах у її мами і дітей яким 11 років і 4 роки.

“Сьогодні діти подорослішали, їм довелося відчути страх смерті і біль втрати”, – сказано в повідомленні.

“Навіть не дивлячись на те, що воно тягає тазики за батюшкою в церкві… Бог не простить… Якщо суд людський попустить, то Бог не пробачить”, – додала жінка.

Сегодня мы попрощались с нашей Лаки .Мы ее теряли ,писали тут пост ,нашли ,жутко радовались ,что вернулась наша любимица…

Gepostet von Светик Светик am Mittwoch, 10. Juli 2019

Нагадаємо, на Рівненщині чоловік утримував у своїй оселі мертвих, покалічених і голодних собак і котів. Зоозахисники, шоковані побаченим, кинулися рятувати тварин.

Також, в Запоріжжі помітили собак зеленого кольору. Городяни обурилися з-за можливого факту жорстокого поводження з тваринами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.