КУРСИВ Новости У БПП дорікнули Тимошенко за вкрадені Лазаренком гроші

У БПП дорікнули Тимошенко за вкрадені Лазаренком гроші

Юристи і лобісти кандидатки в президенти Юлії Тимошенко зробили все, щоб в Україну не були повернені вкрадені екс-прем’єром  Павлом Лазаренком гроші.

Про це, в кулуарах парламенту в коментарі журналістам заявив глава фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов, повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

«Левова частина корупційних коштів, які заарештовані і заморожені американським правосуддям (у справі Лазаренка – ред.), – це або хабарі, які платила Тимошенко Лазаренку, або результати спільної корупційної бізнес-діяльності», – заявив він.

Він нагадав, що, зокрема 86 млн доларів було отримано від компанії «Сомалі Інтерпрайзес», якою на той час володіла Тимошенко разом зі своїм чоловіком.

За словами Герасимова, українська правоохоронна система робила все для того, щоб якнайшвидше вкрадені гроші повернулися до України, але юристи і лобісти Тимошенко зробили все, щоб зірвати мирову угоду.

Нагадаємо, генпрокурор Луценко заявляв, що Україна та США розділять 220 млн доларів Лазаренка після укладення ним угоди.