КУРСИВ Новости Суд дозволив НАБУ вилучити договори купівлі Ляшком квартири і паркомісця в столиці

Суд дозволив НАБУ вилучити договори купівлі Ляшком квартири і паркомісця в столиці

Солом’янський районний суд дозволив НАБУ вилучити у нотаріальному архіві договори купівлі-продажу квартири і паркомісця в Києві, які придбав лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко, в рамках справи про його незаконне збагачення.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на судові матеріали.

В ході досудового розслідування встановлено, що Ляшко був власником об’єктів нерухомого майна – квартири загальною площею 449,5 кв. м та машиномісця в підземному паркінгу площею 23,6 кв. м.

У слідства виникла необхідність отримання документів та інформації щодо підстав набуття Ляшком паркомісця і квартири та обставин їх продажу в подальшому.

Крім того, в ході розслідування виникла необхідність встановлення походження готівкових коштів, задекларованих Ляшком за 2015 рік, у розмірі 740 000 доларів, 90 000 євро, 890 000 гривень.

НАБУ клопотало про тимчасовий доступ до документів приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, який, як встановлено, припинив нотаріальну діяльність.

Суд погодився з доводами НАБУ і дозволив вилучити договори купівлі-продажу нерухомості в Київському нотаріальному архіві.

НагадаємоЛяшко обіцяє жорсткі наслідки Національному антикорупційному бюро, якщо вони спробують залучити його до кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.