КУРСИВ Новости Соратниця Меркель пропонує блокувати російські судна та кораблі

Соратниця Меркель пропонує блокувати російські судна та кораблі

Соратниця канцлера Німеччини Ангели Меркель по Християнсько-демократичному союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер запропонувала Євросоюзу та США розглянути можливість заборони заходу до своїх портів російських суден, які прямують з Азовського моря.

«У разі підтвердження акту агресії Росії, я думаю, має бути чітка відповідь. Відповіддю може бути заборона для російських кораблів, які прямують з регіону Азовського моря, заходити в європейські чи американські порти до врегулювання ситуації з Україною» – заявила Крамп-Карренбауер.

За словами Крамп-Карренбауер, Німеччина повинна збільшити витрати на обороноздатність, щоб бути готовою до зовнішніх викликів.

Як повідомлялося, 25 листопада російські силовики захопили два артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу» разом з екіпажами – 23 військовослужбовцями ВМС ЗС України та одним співробітником СБУ.

Росія звинувачує українських військових у порушенні «держкордону» РФ під час переходу з Одеси до Маріуполя. Так званий суд у Криму заарештував всіх заручників до 25 січня 2019 року.