КУРСИВ Новости Ситник: Державі повернуться 9 млрд грн, якщо суди винесуть вироки у справах НАБУ і САП

Ситник: Державі повернуться 9 млрд грн, якщо суди винесуть вироки у справах НАБУ і САП

Держава може повернути принаймні 9 млрд гривень, якщо суди винесуть вироки у справах Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник під час звіту про роботу Бюро за друге півріччя 2018 року, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Щонайменше 9 мільярдів гривень можуть бути повернуті державі після винесення вироків суду у справах НАБУ і САП», – заявив він.

За словами очільника відомства, НАБУ завершило розслідування майже 200 кримінальних проваджень, які наразі не розглядаються, а зависають у судах.

Він також додав, що із 28 справ, скерованих у другому півріччі 2018 року до суду, лише у 8 випадках судді розпочали розгляд по суті, а інші справи й досі перебувають на стадії підготовчого засідання.

Глава НАБУ сподівається, що вироків стане більше, коли в країні запрацює Антикорупційний суд.

Як повідомлялося раніше, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник нагадав, що очолюване ним відомство не має компетенції розслідувати можливе незаконне збагачення чинного президента Петра Порошенка.