КУРСИВ Новости СБУ знайшла в листуванні Продана «бухгалтерію корупції в ДФС» – журналіст

СБУ знайшла в листуванні Продана «бухгалтерію корупції в ДФС» – журналіст

Співробітники Служби безпеки (СБУ) зламали переписку колишнього виконуючого обов’язки голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослава Продана і виявили в ній бухгалтерію корупції у відомстві.

Про це у себе на сторінці Facebook журналіст Юрій Бутусов.

«Продана викрили не подільники, не співробітники, не документи – а його власний месенджер! – написав Бутусов. – У  месенджері зафіксовано, хто і скільки хабарів передає Продану. Вражає, коли глава фіскальної служби в ранзі міністра фотографує величезну пачку готівки доларів, і невдоволено пише тому, хто передав, що ця пачка – «мокра», треба замінити!».

При цьому журналіст опублікував фрагменти листування Продана, де він розповідає, як відразу після призначення вирішив за 2,4 млн євро таємно купити собі два будинки на курорті Бодрум у Туреччині через своїх довірених осіб.

За інформацією Бутусова, Продана планувалося заарештувати просто на засіданні Кабінету міністрів 11 липня, але «його покровитель» прем’єр-міністр Гройсман сказав, що Продан піде сам з посади, і «що не варто розхитувати владу перед виборами».

Як повідомлялося ранішеСАП надіслала повістку Мирославу Продану. Проте, як виявилося, він наразі перебуває за межами України.