КУРСИВ Новости СБУ пограбувала засновника популярного проекту про блокчейн в Одесі

СБУ пограбувала засновника популярного проекту про блокчейн в Одесі

Співробітники СБУ провели обшуки в орендованій квартирі засновника проекту про криптовалюту і блокчейн Forklog Анатолія Каплана, звинувативши його в створенні злочинної схеми заволодіння грошовими коштами з платіжних карт.

Про це передає видання Forklog.

Співробітники СБУ пояснили проведення обшуків тим, що їм надали інформацію про здійснення засновником проекту про блокчейн обміну криптовалюти біткоін на українську гривню за допомогою Forklog.

Каплан зазначив, що надана працівниками СБУ інформація не відповідає дійсності, оскільки функціонал, що дозволяє здійснювати такий обмін, на сайті відсутній.

Під час обшуку співробітники СБУ вилучили кілька пристроїв зі збереженими на них номерами електронних гаманців, ноутбук та інші особисті речі Каплана.

У виданні також повідомили, що під час обшуку один із співробітників СБУ робив спроби вивести біткоіни на свій гаманець. Спроби грабежу зупинилися тільки після того, як засновник проекту про криптовалюти викликав поліцію і заявив про пограбування.

За словами Каплана, на наступний день після обшуку з його криптовалютного гаманця Ethereum на новостворений гаманець були переведені всі монети ETH.

Водночас в одеському офісі Forklog також пройшов обшук, в результаті якого були конфісковані готівку компанії, вся техніка і пляшка рому Kraken.

Нагадаємо, в зоні проведення АТО на Донбасі Служба безпеки України затримала учасників організованого злочинного угруповання, до складу якої входили співробітники Нацполіціі.