КУРСИВ Новости Рюкзаки Авакова: суд відмовивсь визнавати аферу МВС протиправною

Рюкзаки Авакова: суд відмовивсь визнавати аферу МВС протиправною

Колегія суддів відмовилась скасовувати рішення торгів, за якими були закуплені т.зв. «рюкзаки Авакова«, та визнавати дії чиновників МВС під час закупівлі протиправними.

Про це, посилаючись на постанову Окружного адмінсуду Києва, повідомляють «Наші гроші» – «Судовий позов на МВС подало ТОВ «Ібіс», яке теж було учасником торгів  і їх програло. Заяву товариство подало більш ніж через два роки, 8 червня 2017 року (закупівля була здійснена у лютому 2015 року – ред.). І вже 10 липня суд цю заяву розглянув, зауваживши, що відхиляє всі посилання позивача на виявлені ревізією недоліки під час закупівлі, оскільки «останні загалом не свідчать про допущення МВС та/або комітетом з конкурсних торгів  порушень порядку оприлюднення інформації про застосування переговорної процедури закупівлі та/або порушень, які вплинули на об’єктивність визначення переможців закупівлі».

При цьому зауважується: у своєму позові «Ібіс» заявив, що пропозиції «Дніпровенду» та Плигачова (переможці торгів – ред.) мають бути відхилені у зв’язку з тим, що «на деяких документах відсутні підписи Плигачова або його представника, а «Дніпровенд» не надало документів, що воно зареєстроване платником ПДВ та стоїть на обліку у податковій і пенсійному фонді» – «Також у «Дніпровенду» не було документів по фінансовій звітності, протокольне рішення комітету конкурсних торгів підписувала посадова особа, яка не була членом цього комітету, а результати торгів не оприлюднили на сайті МВС протягом трьох днів з дати затвердження звіту про їхні результати».

Як відомоМВС фальсифікує статистику розкриття злочинів.