КУРСИВ Новости РФ пообіцяла Бойку скасувати економічні санкції проти України

РФ пообіцяла Бойку скасувати економічні санкції проти України

Лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко заявляє про домовленості з РФ щодо скасування економічних санкцій проти України в односторонньому порядку.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Відзначається, що під час переговорів Юрія Бойка і Віктора Медведчука з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим в Москві питання скасування санкцій було одним із головних.

«Перший крок зроблено – це зняття санкцій з боку Росії в односторонньому порядку. Це такий собі жест доброї волі, який важливий, насамперед, для нашої економіки. Ми повертаємося на російський ринок. Сьогодні у нас від’ємний торгово-економічний баланс: ми купуємо у Росії товарів більше, ніж продаємо туди. Для нас критично важливо відновити цей паритет, щоб вітчизняних товарів продавалося як мінімум стільки ж. Росія чує нас і йде на контакт. Я переконаний, що ми розблокуємо поставки виноматеріалів у Росію, а це – 80 тис. робочих місць. Також дорогу на російський ринок отримали підприємства картонно-тарної промисловості. Якщо підбити сумарний підсумок, то ми в результаті переговорів відновили приблизно 5 тис. робочих місць і отримали можливість поставляти наші товари на російський ринок на близько 100 млн доларів», – заявив український політик.

Бойко зазначив, що це перший крок до повернення українських товаровиробників на традиційний для них російський ринок, і цей процес буде продовжено.

Нагадаємо, у червні «Газпром» під час переговорів з Юрієм Бойко та Віктором Медведчуком, заявив, що готовий зробити знижку на газ для України.