КУРСИВ Новости Рада посилила відповідальність за педофілію та ввела примусову хімічну кастрацію

Рада посилила відповідальність за педофілію та ввела примусову хімічну кастрацію

Верховна Рада посилила відповідальність за педофілію і ввела примусову хімічну кастрацію – прийняла зміни до законодавчих актів, якими посилила відповідальність за злочини, вчинені щодо малолітніх, неповнолітніх та осіб, які не досягли статевої зрілості.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Інтерфакс-Україна», відповідний законопроект (№6449) за основу та в цілому підтримали 247 народних депутатів на позачерговому пленарному засіданні парламенту в четвер.

Хімічна кастрація педофілів: які покарання пропонують вбивці Дар’ї під Одесою

За зґвалтування малолітніх, крім позбавлення волі від 10 до 15 років, як це передбачено зараз,  каратимуть також примусовою хімічною кастрацією.

Прийнятим законом Рада доповнила Кримінальний кодекс статтею 59-1 про примусову хімічну кастрацію.

За цією статтею покарання у вигляді примусової хімічної кастрації полягає у примусовому введенні засудженому антиандрогенних препаратів, які складаються з хімічних речовин, метою яких є зниження лібідо і сексуальної активності. Хімічна кастрація не буде застосовуватися до особи, що вчинила злочин у віці до 18 років і старше 65 років.

Крім того, посилена кримінальна відповідальність за злочини сексуального характеру проти малолітніх і неповнолітніх.

За зґвалтування неповнолітніх каратимуть позбавленням волі на термін від 7 до 15 років, зараз позбавляють волі до 12 років.

Крім того, над особами, які вчинили зазначені вище злочини, буде встановлено довічний адміністративний нагляд поліції.

Розпусні дії щодо особи, яка не досягла 16-річного віку, каратимуться позбавленням волі на термін до 5 років. Зараз за такі злочини обмежують або позбавляють волі на термін до 5 років.

Нагадаємо, 5 липня стало відомо, що у Верховній Раді зареєстровано доопрацьований законопроект №6607 про запровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього.

Останні новини по темі резонансного вбивства Дар’ї Лук’яненко:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.