КУРСИВ Новости Путін та Лукашенко влаштували публічну суперечку: опубліковано відео

Путін та Лукашенко влаштували публічну суперечку: опубліковано відео

Під час засідання саміту Євразійського економічного союзу президент Білорусі Олександр Лукашенко висунув претензії російському президенту Володимиру Путіну через високу ціну на газ для Білорусі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Твіттер журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова.

Олександр Лукашенко заявив, що для білоруських споживачів газ коштує 130 доларів за тисячу кубометрів, в той час як для росіян в сусідній Смоленській області – 70.

“Немає рівних умов – немає Союзу (С Росією, – ред.)”, – заявив Лукашенко.

У відповідь на це Володимир Путін парирував, мовляв, якби для Білорусі була ринкова ціна газу, вона була б не 129, а всі 200 доларів за тисячу кубометрів.

“Неправильні у вас розрахунки! Ми маємо гірші умови, ніж Німеччина (для Німеччини 250 доларів – ред.). Начебто воювали проти Німеччини разом, а маємо таку ситуацію”, – заявив білоруський президент.

Путін та Лукашенко влаштували публічну суперечку: опубліковано відео

Раніше з’явилася версія, що на тлі активної військово-політичної риторики Росії про бажання розмістити в Білорусі повноцінну базу повітряних сил, недавні слова президента Білорусі Олександра Лукашенка про відмову – виглядають як сигнал про порятунок.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко виступив із заявою з приводу можливого створення в Польщі американської військової бази. За його словами, Білорусь і Росія дадуть адекватну відповідь.

У Росії прокоментували можливе розміщення в Польщі американської військової бази на постійній основі – несподівано, постраждати від цього може Білорусь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.