КУРСИВ Новости Опора: Індексація пенсій напередодні виборів є частиною кампанії Порошенка

Опора: Індексація пенсій напередодні виборів є частиною кампанії Порошенка

Громадянська мережа «Опора» вважає, що індексація пенсій і монетизація субсидій стали частиною передвиборчої кампанії кандидата у президенти Петра Порошенка.

Про це йдеться у звіті Опори за березень.

Спостерігачі зауважують, що урядові заходи у сфері соціального захисту стали важливою частиною передвиборчої кампанії, бо їх використовують в агітаційних матеріалах.

Крім цього, продовжують, поєднання Порошенком діяльності президента та кандидата під час візитів регіонів створює незадовільні умови для забезпечення конкурентних виборів і рівних умов для кандидатів.

Зокрема, упродовж березня Порошенко провів таких засідань у 14 областях, до організації яких залучали державні адміністрації, що є ознаками використання адмінресурсу.

Загалом в «Опорі» побоюються, що збір персональних даних виборців, якими супроводжується вулична агітація окремих кандидатів, створює ризики неправомірного використання цих відомостей з метою впливу на результати голосування.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що підвищення соціальних стандартів відбулося саме перед виборами, оскільки раніше всі сили і ресурси були спрямовані на оборону країни від агресора та відновлення армії.