КУРСИВ Новости На Тернопільщині cудитимуть організатора банди шахраїв, яка ошукала людей на 1 млн грн

На Тернопільщині cудитимуть організатора банди шахраїв, яка ошукала людей на 1 млн грн

Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно організатора злочинної групи, яка впродовж 2015 року в м. Тернопіль, під приводом укладення договору фінансового лізингу, заволоділа коштами громадян на загальну суму близько 1 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що під вивіскою лізингової компанії, яка працювала в центральній частині обласного центру у 2015 р. та продавала в лізинг техніку, діяли шахраї, від незаконних дій яких постраждали 29 громадян.

І хоча організовану групу правоохоронці викрили ще у 2016 році, проте організатор злочину переховувався від слідства до лютого 2019 року, неодноразово змінюючи місце проживання. І лише завдяки професійним діям процесуального керівника і слідчого його було затримано 21 лютого 2019 року. Розслідування за ч.4 ст.190 КК України (шахрайство) завершено.

 Організатору злочинного угруповання за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 КК України загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі до дванадцяти років із конфіскацією майна.