КУРСИВ Новости Мільйонні доходи, квартири та земельні ділянки: Омелян показав декларацію

Мільйонні доходи, квартири та земельні ділянки: Омелян показав декларацію

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян отримав за минулий рік понад 1 млн гривень доходів, а його дружина – 4,3 млн гривень.

Про це свідчить декларація міністра, опублікована на сайті НАЗК.

Так, 735,3 тис. гривень доходу Омеляна становила його зарплата, 270 тис. гривень – дохід від надання майна в оренду, 35,8 тис. гривень – кредитна лінія до зарплатної банківської картки.

Натомість дружина міністра Світлана Бевза отримала 4,14 млн гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, решта суми – дохід від надання майна в оренду та заробітна плата у ТОВ «МАРК.КОМ».

На рахунках у банках Омелян зберігає 128,9 тис. гривень і 53 долари, а його дружина – 412,5 тис. гривень, 483 долари та 6 євро. Готівкою у міністра є 90 тис. доларів і 25 тис. євро, у Світлани Бевзи – 70 тис. доларів.

У власності міністра є квартира в Києві площею 61,6 кв. м, гараж у Львові площею 37,4 кв. м та земельна ділянка у Суховолі Львівської області площею 998 кв. м.

Світлана Бевза володіє квартирою у Києві площею 49,6 кв. м і третиною квартири площею 81,2 кв. м. Вона орендує офіс у столиці площею 86,1 кв. м, а також житловий будинок на 269,6 кв. м і земельну ділянку площею 1 296 кв. м в Іванковичах Київської області, якими користується сім’я.

Дружина міністра безкоштовно користується автівками BMW Х5 та FORD Fusion Comfort. Сам Омелян, судячи із, декларації не має жодного транспортного засобу.

Світлана Бевза також має сережки з дорогоцінного металу, інкрустовані коштовними каменями, і перстень із дорогоцінного металу з діамантом.

Нагадаємо, напередодні Солом’янський районний суд Києва закрив кримінальне провадження за звинуваченням міністра інфраструктури Володимира Омеляна в незаконному збагаченні.