КУРСИВ Новости Десяток абітурієнтів не пустили на ЗНО з фізики: що відбулось

Десяток абітурієнтів не пустили на ЗНО з фізики: що відбулось

У четвер, 30 травня, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики, в якому взяли участь 21 417 учнів. Це складає  91,2 % від загальної кількості зареєстрованих. 11 осіб не впустили до пункту проведення тестування.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні  прес-служби Українського центру оцінювання якості освіти.

За попередньою інформацією, 11 осіб не впустили до пункту проведення тестування. Четверо учасників ЗНО не мали одного із обов’язкових документів, а семеро запізнилися.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 105 пунктах тестування забезпечували майже чотири  тисячі осіб.

Учасники ЗНО з фізики, які були зареєстровані для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні і не змогли взяти участь в основній сесії з незалежних від їхніх дій і волі причин, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на одному з пунктів проведення тестування у місті Боярка Київської області, 28 травня було зірвано зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

Нагадаємо також, раніше у мережі з’явились результати ЗНО з математики, у тестуванні взяли участь 151 990 осіб, що становить 94,5 відсотків від загальної кількості зареєстрованих.

Також в мережі з’явилися правильні відповіді на тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови основної сесії 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.