КУРСИВ Новости Держфіскальна служба вибиває у держави борги Онищенка

Держфіскальна служба вибиває у держави борги Онищенка

Регіональні інспекції Держфіскальної служби намагаються відсудити у держкомпанії «Укргазвидобування» 467,5 мільйонів гривень рентних боргів компанії «Надра Геоцентр» колишнього «регіонала» Олександра Онищенка.

Про це повідомляє проект «Марлін», посилаючись на постанову Київського апеляційного адмінсуду.

Згідно з документами, йдеться про ухвалення у червні 2016-го Карлівською фіскальною інспекцією на Полтавщині податкової вимоги, якою зобов’язала «Укргазвидобування» виплатити борг «Надра Геоцентр» на 23,7 мільйони гривень. Зазначалося, що держкомпанія уклала договір про спільну діяльність із приватною фірмою Онищенка ще в 2007 році.

Оскільки за юридичною адресою боржника не було виявлено ліквідного майна, у заставу, відповідно до Податкового кодексу, має перейти майно інших учасників договору у розмірах, які пропорційні їх участі в спільній діяльності.

Окрім того, харківські фіскали влітку минулого року вирішили описати майно «Укргазвидобування», як учасника договору із фірмою нардепа. Мовляв, за «Надра Геоцентр» перед бюджетом числиться борг у майже 444 мільйони гривень.

Також повідомлялося, що в червні цього року Київський апеляційний адмінсуд став на бік податківців, відмовивши у задоволенні позову «Укргазвидобування» щодо скасування податкової вимоги про заставу майна.

Державна газова компанія вже підготувала касаційні скарги.