КУРСИВ Новости Це не дівчаток міняти: Тимошенко про долю Авакова на посаді глави МВС

Це не дівчаток міняти: Тимошенко про долю Авакова на посаді глави МВС

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко «не поспішатиме» змінювати Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ у разі її перемоги на виборах президента України. Про це Тимошенко повідомила, відповідаючи на запитання, чи залишиться Аваков міністром внутрішніх справ у разі її перемоги на президентських виборах, передає Радіо Свобода.  

За словами лідерки «Батьківщини», якщо вона стане президентом, перестановка кадрів буде не першочерговим її завданням. Тимошенко зазначила, що у разі її перемоги на виборах у неї буде всього 20 народних депутатів, тому першочергово їй буде важко «перетасовувати кадри».

«Наше завдання – негайно прийняти нову Конституцію через всеукраїнський референдум… І тому я думаю, перше, що треба робити, – це не «дівчаток міняти», а систему», – підкреслила Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» вважає, що міністр внутрішніх справ має стати «всеохоплюючим контролером чесності майбутніх виборів».

Нагадаємо, заступник глави СБУ Віктор Кононенко повідомив, що піраміда передвиборчої компанії Юлії Тимошенко складає майже 82 млн доларів.